Εκδήλωση εορτασμού των 25 χρόνων λειτουργίας του ΤΜΗΥΠ

Το Τμήμα Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής σας καλεί σε εορταστική εκδήλωση για τον εορτασμό των 25 χρόνων λειτουργίας του. Στην εκδήλωση θα γίνει μια σύντομη ανασκόπηση της πορείας του Τμήματος τα 25 αυτά χρόνια, αναφορά στους απόφοιτούς μας που έχουν επιτυχημένα στελεχώσει οργανισμούς, επιχειρήσεις, πανεπιστήμια, ερευνητικά κέντρα και την εκπαίδευση, βράβευση των πρώτων καθηγητών του Τμήματος και θα κλείσει με μια συζήτηση για τις προοπτικές και τις αλλαγές που πρέπει να γίνουν σε θεσμικό και εκπαιδευτικό/ερευνητικό επίπεδο ώστε το Τμήμα να μπορέσει να αντιμετωπίσει τις προκλήσεις που μας επιφυλάσσει το μέλλον.

Η εκδήλωση θα γίνει την Παρασκευή 25/5/2018, 17:00 στην αίθουσα σεμιναρίων του κτιρίου του Τμήματος Μηχανικών Η/Υ και Πληροφορικής.

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στο επισυναπτόμενο πρόγραμμα.

Εικόνες