ΜΥΥ101 Αγγλικά – Placement Test – 21/10/2020

Αύριο (Τετάρτη 21/10/2020)  θα γίνουν οι κατατακτήριες εξετάσεις.  Για να λάβετε μέρος θα γίνετε μέλη στα τρία μαθήματα που έχουν δημιουργηθεί στην πλατφόρμα MS Teams Placement test [Group1], Placement test [Group2] και Placement test [Group3], το κάθε ένα με τον δικό του κωδικό.  Θα συνδεθείτε με τον κωδικό που θα σας δώσω ανάλογα με την ομάδα που θα ανήκετε:

• Α ομάδα: ΑΒΑΝΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ- ΚΕΜΠΑΜΠΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ: ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ k8xgtum
  • Β ομάδα: ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ: ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ o7j16vj
  • Γ Ομάδα: ΠΑΠΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ– ΧΡΗΣΤΙΔΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ: ΚΩΔΙΚΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΟΣ f36lsi6

Οι εξετάσεις είναι προγραμματισμένες για τις 12.15 μ.μ.  Στο ημερολόγιο θα κανονίσω συνάντηση με την κάθε ομάδα  χωριστά. Στην συνάντηση θα λάβετε μέρος με τις κάμερες και τα μικρόφωνα ανοιχτά.  Επίσης να έχετε μαζί σας το πάσο σας ή την ταυτότητα σας.  Αφού γίνει ο έλεγχος των πάσο ή των ταυτοτήτων και η ενημέρωση για το τεστ, θα σας το ανεβάσω.

Στη συνέχεια όσοι φοιτητές πετύχουν score μικρότερο του 40/60, τότε θα συνδεθούν στο μάθημα «Αγγλικά για το Τμήμα Μηχανικών Υπολογιστών και Πληροφορικής» στο οποίο συνδεθήκατε την περασμένη Τετάρτη.

Η διδάσκουσα
Ε. Ευμοιρίδου Κουράκου