Ανακοίνωση για την Αξιολόγηση του Μαθήματος “Διδακτική της Πληροφορικής”

Κατά το διάστημα από 4 Ιουνίου 2021 – 10 Ιουνίου 2021 θα έχετε τη δυνατότητα να συμμετέχετε στο online ερωτηματολόγιο που αφορά μόνο το μάθημα «Διδακτική της Πληροφορικής».Η συμπλήρωση του ερωτηματολογίου μπορεί να πραγματοποιηθεί οποιαδήποτε στιγμή από το κινητό ή τον Η/Υ σας. Σε περίπτωση που προκύψουν προβλήματα κατά τη συμπλήρωσή του από το κινητό σας, μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τον Η/Υ σας.

Το ερωτηματολόγιο είναι αναρτημένο στο σύνδεσμο https://classweb.uoi.gr στον οποίο έχετε πρόσβαση εισάγοντας τα προσωπικά σας στοιχεία και στη συνέχεια επιλέγοντας το μενού «Αξιολόγηση».

Το ερωτηματολόγιο αποτελεί μέρος της συνεχούς αξιολόγησης για τη Διασφάλιση Ποιότητας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων γι’ αυτό και είναι πολύ σημαντικό να λάβουμε τις απαντήσεις σας.

Το ερωτηματολόγιο είναι ανώνυμο και χρειάζονται περίπου 10 λεπτά για να απαντηθεί. Η συμμετοχή από όλους σας είναι απαραίτητη και θα συμβάλει στη λήψη αποφάσεων για τυχόν βελτιώσεις όπου χρειάζεται να γίνουν.

Από τη Μονάδα Διασφάλισης Ποιότητας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων